NEWS

Jdu na jiný blog. :)

2. prosince 2010 v 18:02 | MisS°N°
Je to oficiální stěhuju se na jiný blog,ale nakonec ne o Twilight Sáze,ale o The Vampire Diaries. Jsem tam s Deedou a Belass. Takže mi to vyhovuj a nemusím tam být pořád :) Můžu si tam vzít někoho do oblíbených stránek takže kdo chce napište sem do komentů ;) Twilight Ságu pořád miluju,ale TVD převláda :D Budu vás pořád navštěvovat a td to jdu napsat aby ste si mě kdyžtak mohli smazat a nebo změnit adresu.

NOVÝ BLOG http://the-vampire-diaries1.blog.cz/


Pokuď tento blog někdo chce napište do komentů můžeme se domluvit :D

Happy Birthday, Bella Swan!

13. září 2010 v 17:18 | MisS°N°
News
la-dy-es.blog.cz//MisS°N°
Ahojky dnes je 13 a jistě víte,kdo nám slaví narozeniny. Ano! Je to naše knižní a filmová Bella Swan. A taky musíme poděkovat Stephenii za to,že nám Bellu vymyslela,bez ní by žádná nebyla-

Vote for the books of the Saga at the Teen Read Awards!

12. září 2010 v 13:04 | MisS°N°
News
la-dy-es.blog.cz//MisS°N°
Naše oblíbené knihy Twilight,New Moon  a Breaking Dawn byly nominovány na Teen Read Awards. Chcete-li hlasovat klikněte na odkazy příslušných kategorií


Robert Pattinson & Kristen Stewart Vs Ian Somerhalder & Nina Dobrev! What a pair of vampire is the most Hot?

12. září 2010 v 9:56 | MisS°N°
News
Image and video hosting by TinyPic
Na stránce http://www.hollywoodlife.com/ můžete hlasovat,kdo je lepší pár. Buď Kristen Stewart a Robert Pattinson nebo Ian Somerhalder a Nina Dobrev. No já hlasovala pro Robsten,protože oni jsou už pár a Nina a Ian ne. A myslím,že Ian pokud jsem dobř četla má přítelkyni,no prostě Robsten mám radši. Hlasovat můžete ZDE!

Emma Watson: "Twilight je moc sexy!"

10. září 2010 v 20:22 | MisS°N°
News
la-dy-es.blog.cz
Herečka nařkla upírskou ságu, že je příliš laciná!
V těchto dnech se pomalu rozjíždí promo tour k filmu Harry Potter a relikvie smrti, který má zaútočit na filmová plátna v listopadu 2010. Už téměř od prvního dílu touží Hermiona (Emma Watson) po Ronu Weasleym (Rupert Grint), teprve v tomto díle ho ale políbí. A právě kvůli své nevinnosti jsou podle Emmy HP filmy tak oblíbené!

"Když je film plný sexu, tak už to pak ani nevnímáte a přijde vám naprosto normální, že se na plátně někdo neustále muchluje," vysvětluje herečka a pokračuje: "Přesně takový je Twilight! Od začátku do konce je nabitý sexy scénami!"

Podle filmové Hermiony se takový snímek určitě lépe prodává, ale na její vkus působí příliš lacině. "Jsem moc pyšná, že Harry Potter takový není. Intimních scén je tam málo, o to jsou ale vzrušivější. Na polibek Rona a Hermiony čekají diváci 8 filmů, když na něj dojde, je to opravdové vyvrcholení!"

Emma ještě přiznala, že natočit líbací scénu s kolegou Rupertem nebylo nic jednoduchého: "Nejsme na to zvyklí, takže jsme se nedokázali přestat smát. Byl to trochu trapas." Na závěr pak herečka dodala: "Harry Potter není, nebyl a nikdy nebude Twilight! Je to jiný druh filmu. Prostě nejsme prodejna sexu!"
Zdroj: Bravo.cz

New Picture Of Alex Meraz, Julia Jones, & Tinsel Korey At The Sugar Factory!

7. září 2010 v 22:21 | Cicibu x)
Gallery
Alex, Julia a Tinsel navštívili otevření Factory Shugar, kde rozdávali
autogrami a fotili se s fanoušky... :)


Twilight Inspired Fan Art

7. září 2010 v 21:14 | Cicibu x)
News

Are the Cullens business in Ireland?

28. srpna 2010 v 17:01 | MisS°N°
Gallery
Zajímavá fotka tato restaurace je v Irsku a jak vidíte má název Cullen´s
Image and video hosting by TinyPic

Jackson Rathbone Joins “No Ordinary Family”

28. srpna 2010 v 14:12 | MisS°N°
News
Jackson Rathbone, veterián z The Twilight Sagy a The Last Airbender, má údajně vstoupit do nového televizního seriálu, kde se také objevují nadlidské schopnosti. Herec má hrát Trenta Stafforda v "No Ordinary Family" podle EW.com. V "No Ordinary Family" budou hvězdy jako Michael Chiklis a Julie Benz jako rodiče, která po letecké havárii získává zvláštní schopnosti. Rathbone bude hrát spolužáka nové telepatické postavy Kaye Panabakera. Budete seriál sledovat? Jáještě uvidím, ale vypadá to zajímavě.

Taylor Lautner and Kellan Lutz in the round of four best men shirtless.

27. srpna 2010 v 10:31 | MisS°N°
News
Mám pro vás anketu.Kde je náš Taylor proti Davidovi B a Kellan proti Jakeovi G. Kliknutím na obrázek budete hlasovat kdo má lepší tělo. Tak Kellan má určitě můj hlas,ale Taylore omlouvám se David je pro mě lepší:D
 
 

Reklama