Září 2010

Možná(Edit)

29. září 2010 v 15:41 | MisS°N°
la-dy-es.blog.cz//MisS°N°
Tak další oznámení nový blog by mohl být zveřejněn 10.10 na moje narozeniny tak pokud dodělám a zveřejním nějaké články tak bych to mohla stihnout do togoto data. Snad to vyjde. Někteří už tu adresu znají,protože mě našli tak pokud mě najdet už teď,ale myslím,že to není tak dlouhá doba na čekání.


EDIT: Moc se omlouvám,ale tento týden blog nebude hotový. Ano jsem hrozná,ale narozeniny jsou pro mě důležitější než dodělávka blogu. V pátek jdeme s holkami na laiser game. V sobutu dělám velkou párty(Asi přes 20 lidí tam bude) A v neděli mám oslavu na bowlingu s rodinou no mám toho dost... A na blog nemám doopravdy čas tak asi až za týden nebo dva? Možná vám dám adresu ikdyž není blog hotový uvidím a moc se omlouvám..

Hledám spoluadminy na můj nový blog o Twilight Sáze a Vampire Diaries!

26. září 2010 v 15:05 | MisS°N°
la-dy-es.blog.cz//MisS°N°
Tak potřebuju pomoc! Hledám spoluadminy/minky na můj druhý nový blog o Vampire Diaries a Twilight Sáze. Moc to potřebuju,protože adminky z tohoto blogu asi už nechtějí být adminky na novém blogu a já potřebuju pomoc doplnit všechny ty články atd.. Jak už víte tak blog je o TDV a TS. Adminka by tedy tyto témata měla mít ráda no spíše asi adminky vezmu asi dva lidi no uvidíme jak se to vyvine. Měla by mít na blog čas nenutím jí každý den já tam každý den taky nebudu,ale aby se na to po chvíli nevykašla a neskončila a nepřidávala. Potom aby měla nějaké zkušenosti ze zahraničními stránkami od kterých čerpám.A trochu anglicky,stačí trochu můžeš používat nějaký překladače nebo něco jíného a ještě jedna důležitá věc když budete kopírovat s českého blogu vždycky uvádět zdroj a když ze zahraniční stránce nemusíš.

Pokud stojíš o místo spoluadminky napiš:
Přezdívka:
Blog:
Kontakt:(Facebook,ICQ,Email)
Snad se někdo přihlásí.:)

Důležité!!!

24. září 2010 v 16:32 | MisS°N°
la-dy-es.blog.cz//MisS°N°
Tak dlouho jsem tu nebyla. Důvod,neměla jsem čas a spousta dalších důvodů. Ale proč píši tento článek. Tento blog definitivně končí! Ano pokud adminky budou chtít můžou pokračovat a nebo mě následovat na jiném blogu. Není hotový jen založený.Budu na něm pracovat a pak jsem dám adresu a pokud budete chtít spřátelíme tam. Pokud budou chtít adminky můžou tam být taky výpomoc,která by se mi určitě hodila a proč to dělám tento blog je dost nepřehledný a já to prostě přehledný chci mít tak začínám od znova. Budu se snažit ten nový blog dodělat co nejdříve..

Na chvíli ahoj MisS°N°

JAK POSTUPUJI?
Vytvoření všech rubrik: HOTOVO
Doplňování starších článků z tohoto blogu:
Peter Facinelli: HOTOVO
Elizabeth Reaser: HOTOVO
Jackson Rathbone: Právě dělám
Who Wore Antonio Berardi Better? Ashley Greene or Blake Lively?

18. září 2010 v 19:09 | Gabbie |  Ash Paparazzi
News

Kto vyzerá lepšie v šatách od Antonia Berardi? Ashley, alebo Blaky Lively známa zo seriálu Gossip Girl?

like-hate.blog.cz
Ash si šaty obliekla už v máju tochto roku na "Young Hollywood Awards"v LA. Blake ich mala na sebe nedávno na premiére "The Town" Boston Premiere.
Ashley si vzala šaty krémovo biele, no Blake čierne. Ako vidíme, tak obe majú na sebe topánky z rovnakov platformov. Neviem za koho budete hlasovať, pretože obe vyzerajú krásne. Blake sexi a sofistikovano, Ashley prirodzene a dievčensky. Hodí sa jej to k vlasom.

You can vote HERE

Ashley new still & Official Site from ''Skateland''

18. září 2010 v 18:26 | Gabbie |  Ashley´s films
Gallery

Fotky z oficiálnej stránky Ashleyinho nového filmu Skateland


“Eclipse” DVD is Already Topping the Charts!

17. září 2010 v 14:55 | Gabbie |  Eclipse
News

la-dy-es.blog.cz

DVD Eclipse sa začne predávať až o 2.5 mesiaca a už je zahrnutý v najpredávanejších produktoch na Amazone v mnohých krajinách:

Vo Veľkej Británii bol Eclipse medzi 100 najpredávanejších produktov 8 dní, no teraz sa už presunul na 1. miesto! V súčasnej dobe je k dispozícii pre-order, aktuálny dátum vydania je 6.prosince.

Vo Francúzsku, Eclipse je na 6. mieste potom, čo bol v top 100 na 7 dní! teraz je k dispozícii pre-order, dátum vydania 3.prosince *
doplnková poznámka: Zapamätať si je číslo 3 na zozname!

V Nemecku je Eclipse na siedmom mieste. Ten bol v top 100 za 71 dní. Dátum vydania je 10. decembra.

V Kanade, Eclipse je na zozname len číslo 10, ale postupuje smerom nahor. Ten bol v top 100 na 8 dní. Teraz je k dispozícii pre-order a dátum vydania je 4.prosince.

Eclipse v USA je len na # 14. mieste v zozname, ale ten sa rýchlo pohybuje nahor potom, čo je v top 100 na 2 dni. Je k dispozícii pre-order, dátum vydania 4.prosince.

New Jackson Pic with Evan Sneider at the ''TIFF''

17. září 2010 v 14:22 | Gabbie |  Jackson Rathbone
Gallery
Jackson je tu veľmi slušne oblečený. Až príliš slušne... na môj vkus.